Przejdź do treści

Kostek Camp

Panel sterowania w kamperze

  • przez
white and blue number 8

W kamperze znajduje się panel sterowania informujący nas o wszystkich urządzeniach. Posiada kilka przycisków, po których naciśnięciu uzyskujemy informację o różnych parametrach.

Pierwszy z nich to włącznik. Kolejny przycisk, znajdujący się w lewym dolnym rogu pokazuje nam naładowanie akumulatora w szoferce. Przycisk na górze po lewej stronie mówi nam o naładowaniu akumulatora w zabudowie. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk, który mówi nam o zapasie wody czystej ( niebieskie kropki pokazują nam procentowo zapas wody). Poniższy przycisk pokazuje nam ilość wody szarej. Podobnie jak w przypadku wody czystej, ilość zapełnienia wody szarej pokazują kropki. Jeżeli kropki nie pokazują się, oznacza to, że zbiornik szary jest pusty.

 Poniżej znajduje się panel do sterowania piecem (podgrzanie wody lub ogrzewanie kampera). Ikonka kampera w menu oznacza ogrzewanie kampera. Kolejna ikonka oznacza ogrzewanie wody, kolejne oznaczają, czy kamper będzie ogrzewany prądem czy gazem (funkcja dostępna w zależności od modelu kampera). Informacje o włączonych funkcjach znajdują się nad czarną kreską na panelu np. ikonka płomyka oznacza włączone ogrzewanie, ikonka butli oznacza ogrzewanie gazowe. Aby przejść do kolejnej funkcji menu i ją ustawić należy przycisnąć czarny duży przycisk, następnie przekręcając przycisk zmieniamy opcje. Aby zatwierdzić opcje ponownie przyciskamy czarny duży przycisk. W momencie, gdy ustawimy grzanie wody, ikonka będzie migać do momentu, aż woda nie zostanie zagrzana. Wówczas ikonka pojawi się bez migania nad czarnym paskiem.