Przejdź do treści

Kostek Camp

KostekCamp – wypożyczalnia kamperów Mazowsze

Serdecznie witamy Państwa w wypożyczalni
samochodów campingowych (woj. mazowieckie).

Pragnę zaproponować Państwu wspaniałą formę wypoczynku, która zapewnia moc niezapomnianych wrażeń, a jedynym ograniczeniem może być własna fantazja. Posiadając domek na kółkach można zajrzeć, również z małymi dziećmi, w najciekawsze zakątki Polski i Europy, a wspomnienia są niezapomniane. Tak spędzone wakacje to przygoda i poczucie wolności. Mobilność postoju wraz z noclegiem – nie martwiąc się o wcześniejszą rezerwację hotelu – połączone z samowystarczalnością, jaką daje zaplecze w kamperze (łazienka, lodówka, kuchenka, ogrzewanie). Wszystko to daje ogromną satysfakcję i radość z podróżowania. W okresie lata, gdy słońce mocno grzeje, dzięki odpowiedniej izolacji wraz z systemem klimatyzacji w kabinie mamy komfort zarówno podczas jazdy, jak i na postoju. Duża ilość schowków, możliwość zabrania rowerów czy deski windsurfingowej sprawiają, że możemy korzystać ze swojego ulubionego sprzętu nawet w trakcie urlopu.
Wynajem kampera woj. mazowieckie.

Przygotowaliśmy ofertę, która w przystępnej cenie pozwoli Państwu zaplanować

i zrealizować wymarzone wakacje.

Serdecznie zapraszamy

Nasza obecna flota kamperów

Sunlight A72 …
Weinsberg 700 …
Roller Team 279 …
Dethleffs T705 …
Burstner 740 …
Burstner 730 …
Kamper Van 640 MAX …
Kamper Van 540 …
Kamper Van 600 …

Hiszpania Kamperem

„Campery w Hiszpanii” to nowoczesny sposób na podróżowanie samochodem kempingowym, dzięki któremu doświadczasz wszystkiego co najprzyjemniejsze w caravaningu.

Hiszpania Kamperem. Idea zrodziła się z własnych marzeń i doświadczeń oraz z chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem w okresie przyjemnych temperatur.

WIĘCEJ

Gdzie warto się wybrać kamperem ?

Węgry

Albania

Chorwacja

Czarnogóra

Gibraltar

Grecja

Hiszpania

Istria na dziko

Macedonia

Portugalia

Włochy

Polska

Litwa

Warunki Ogólne

Karta Rezerwacyjna

Klauzura Informacyjna

Umowa

Opłata Serwisowa