Przejdź do treści

Kostek Camp

O nas

Cubes Campery Robert Gogłuska, to firma powstała z pasji do kempingu oraz podróży. Na swoim koncie mamy 13 zwiedzonych krajów, wiele z nich, jak Hiszpania po kilka razy. 

Uwielbiamy podróże kamperami, połączone z aktywnym zwiedzaniem, również na rowerze, który zawsze jest z nami. 

Wypożyczalnia kamperów “Kostek Camp” pod Warszawą, powstała ponad 10 lat temu, jeszcze kiedy nie było to modneDysponujemy flotą, ponad 11 kamperów. Każdy z nich dopasowany jest do wymagań i potrzeb, zarówno pasjonatów i wieloletnich miłośników kempingowania, jak i dla nowych odkrywców, tego sposobu podróżowania. 

Na naszej stronie dzielimy się relacjami z podróży właśnie w tym stylu kempingowym. Zapraszamy do śledzenia oraz wynajmu kamperów!

Zaufali nam

Piotr Piech
Piotr Piech
2022-10-20
Ze swojej strony polecam! Rodzinna i UCZCIWA firma a takich jest coraz mniej! Wynajęliśmy autko na 6 dni. Kamperek czysty, po serwisie i w stanie idealnym. Wyposażenie dodatkowe jak dla nas było ok, dostaliśmy wszystko to na czym nam zależało. Właściciel konkretny ale i elastyczny. Można ponegocjować! Na pewno wrócimy na wiosnę!
Tomasz Urbankowski
Tomasz Urbankowski
2022-08-05
To miejsce warto polecać. Elastyczna oferta, wzorowy sprzęt i pomoc w każdej chwili. Polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.
Marek Żwawy
Marek Żwawy
2022-06-08
Wieś Cisie
Marcin Żuławnik
Marcin Żuławnik
2022-05-20
Super
marisha kuzminichna
marisha kuzminichna
2022-01-14
Автодомик очень классный.все продуманно с умом. Из минусов нет прямого подключения электричества Хозяин очень приятный, интеллигентный и порядочный человек
Anna B
Anna B
2021-11-02
Miesiąc temu wróciliśmy z podróży - polecam firmę. Auto pierwsza klasa, obsługa bezproblemowa. Polecam - piękna przygoda :]
To Ok
To Ok
2021-09-24
Super wypożyczalnia kamperów. Szybki i bezproblemowy kontakt. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Kamper bardzo fajny. Jedna drobną awaria w trasie, właściciel znalazł najbliższy warsztat i udzielił zdalnej pomocy tak że praktycznie żadnych problemów. Kamper w pełni wyposażony, czysty w doskonałym stanie. Dodatkowo porady od właściciela dotyczące fajnych miejsc na trasie i dobrych lokalizacji na noclegu. Ogólnie polecam bardzo.
Marcin Wilk
Marcin Wilk
2021-08-30
Profesjonalnie, kamery w b.dovrym stanie czyste, zadbane, sprawne
Dariusz Neudek
Dariusz Neudek
2021-08-17
Bardzo gorąco polecam tę wypożyczalnię. Miła obsługa, fachowe doradztwo, bezproblemowy odbiór i zadanie kampera. Kamper który wypożyczyłem to Kamper VAN 630 zarówno stan techniczny jak i czystość bez zarzutu. Na pewno tu wrócę i wynajmę kolejny raz.