Przejdź do treści

Kostek Camp

O nas

Cubes Campery Robert Gogłuska, to firma powstała z pasji do kempingu oraz podróży. Na swoim koncie mamy 13 zwiedzonych krajów, wiele z nich, jak Hiszpania po kilka razy. 

Uwielbiamy podróże kamperami, połączone z aktywnym zwiedzaniem, również na rowerze, który zawsze jest z nami. 

Wypożyczalnia kamperów “Kostek Camp” pod Warszawą, powstała ponad 10 lat temu, jeszcze kiedy nie było to modneDysponujemy flotą, ponad 11 kamperów. Każdy z nich dopasowany jest do wymagań i potrzeb, zarówno pasjonatów i wieloletnich miłośników kempingowania, jak i dla nowych odkrywców, tego sposobu podróżowania. 

Na naszej stronie dzielimy się relacjami z podróży właśnie w tym stylu kempingowym. Zapraszamy do śledzenia oraz wynajmu kamperów!

Zaufali nam

Maciek Wieloch
Maciek Wieloch
2023-07-25
Super bezproblemowy wypoczynek. Pełne wsparcie, zadbany sprzęt i świetny kontakt. Moje pierwsze doświadczenia z kamperem, ale nie ostatnie. Robert porządnie przeszkolił i pomazał sprzęt to wszystko jest łatwe i przyjemne w obsłudze.
Ewa Szul-Skjoeldkrona
Ewa Szul-Skjoeldkrona
2023-07-11
Super wypożyczalnia! Od Pana Roberta brałam kamerą 2 razy - na wyjazd na Suwalszczyznę oraz na wyjazd do UK. Za pierwszym razem był to krótki 2-3 osobowy Sunlight, za drugim blisko 7,5-metrowy Burstener. Oba wynajmy super - kampery świetnie przygotowane do wyjazdu, pełne wyposażenie, butle gazowe napełnione, kasety toalet czyste, a chemia do nich na wyposażeniu, mechanicznie bez zarzutu. Polecam tego gościa, bo dba o swoje kampery, dzięki czemu wyjazd nimi jest czystą przyjemnością! Zasłużone 5 na 5 gwiazdek.
Mariusz Kruk
Mariusz Kruk
2023-05-04
Miło, kompetentnie, czysto, pełne wsparcie, porządny kamper.
Piotr Piech
Piotr Piech
2022-10-20
Ze swojej strony polecam! Rodzinna i UCZCIWA firma a takich jest coraz mniej! Wynajęliśmy autko na 6 dni. Kamperek czysty, po serwisie i w stanie idealnym. Wyposażenie dodatkowe jak dla nas było ok, dostaliśmy wszystko to na czym nam zależało. Właściciel konkretny ale i elastyczny. Można ponegocjować! Na pewno wrócimy na wiosnę!
Tomasz Urbankowski
Tomasz Urbankowski
2022-08-05
To miejsce warto polecać. Elastyczna oferta, wzorowy sprzęt i pomoc w każdej chwili. Polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.
Marek Żwawy
Marek Żwawy
2022-06-08
Wieś Cisie
Marcin Żuławnik
Marcin Żuławnik
2022-05-20
Super
marisha kuzminichna
marisha kuzminichna
2022-01-14
Автодомик очень классный.все продуманно с умом. Из минусов нет прямого подключения электричества Хозяин очень приятный, интеллигентный и порядочный человек