Przejdź do treści

Kostek Camp

Wypożyczalnia kamperów

KOSTEK CAMP pod Warszawą

Najwyższej jakości kampery, którymi zwiedzisz Polskę, czy Europę! Sprawdź naszą ofertę i flotę pod Warszawą! Udaj się w wymarzoną podróż!

0

LAT NA RYNKU

0

KAMPERÓW

0 %

ZADOWOLENIA

O NAS

UŁATWIAMY PODRÓŻ

Posiadając domek na kółkach można zajrzeć, również z małymi dziećmi, w najciekawsze zakątki Polski i Europy, a wspomnienia są niezapomniane.

Tak spędzone wakacje to przygoda i poczucie wolności. Mobilność postoju wraz z noclegiem – nie martwiąc się o wcześniejszą rezerwację hotelu – połączone z samowystarczalnością, jaką daje zaplecze w kamperze (łazienka, lodówka, kuchenka, ogrzewanie).

NASZE KAMPERY

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA CIEBIE

Hiszpania Kamperem

Nowy sposób podróżowania

„Campery w Hiszpanii” to nowoczesny sposób na podróżowanie samochodem kempingowym, dzięki któremu doświadczasz wszystkiego co najprzyjemniejsze w caravaningu.

Hiszpania Kamperem. Idea zrodziła się z własnych marzeń i doświadczeń oraz z chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem w okresie przyjemnych temperatur.

ZOBACZ, NASZ BLOG

Gdzie warto się wybrać kamperem?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wynajem kamperów zależny jest od długości i sezonu. Ceny zaczynają się od 300 zł za dobę w Polsce, oraz 400 zł za dobę w Hiszpanii. Pełny cennik dostępny jest tutaj: Cennik – wynajem kamperów Warszawa – Kostek Camp

Kamperem możesz zwiedzić Polskę, jak również wyruszyć w dłuższą podróż i zwiedzić całą Europę. O ciekawych miejscach w konkretnych państwach, piszemy na naszym blogu.

Każdy kamper posiada inne standardowe wyposażenie. Więcej dowiesz się czytając o każdym kamperze. 

Otrzymujesz od nas pojazd

  • – umyty wewnątrz i zewnątrz
  • – w idealnym stanie technicznym
  • – z pełnym bakiem paliwa i napełnionym płynem do spryskiwaczy
  • – z butlą gazu
  • – z płynem i papierem do toalety chemicznej
  • – z napełnionym zbiornikiem czystej wody i opróżnionym zbiornikiem brudnej wody
  • – z wyposażeniem kuchennym: sztućce, naczynia, garnki, szklanki itp.
  • -z zestawe, wypoczynkowym: stół i krzesła 

Dodatkowo przechodzisz kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi kampera.

Baza naszej wypożyczalni kamperów “Kostek Camp” z flotą ponad 11 kamperów, znajduje się pod adresem ul. Zakopiańska 18, 05-254 Kuligów, tj. 35 km od Warszawy. Istnieje możliwość bezpłatnego pozostawienia auta na naszym terenie, na czas wynajmu kampera, a także dostarczenie kampera do Klienta pod wskazany adres.

OPINIE

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Maciek Wieloch
Maciek Wieloch
2023-07-25
Super bezproblemowy wypoczynek. Pełne wsparcie, zadbany sprzęt i świetny kontakt. Moje pierwsze doświadczenia z kamperem, ale nie ostatnie. Robert porządnie przeszkolił i pomazał sprzęt to wszystko jest łatwe i przyjemne w obsłudze.
Ewa Szul-Skjoeldkrona
Ewa Szul-Skjoeldkrona
2023-07-11
Super wypożyczalnia! Od Pana Roberta brałam kamerą 2 razy - na wyjazd na Suwalszczyznę oraz na wyjazd do UK. Za pierwszym razem był to krótki 2-3 osobowy Sunlight, za drugim blisko 7,5-metrowy Burstener. Oba wynajmy super - kampery świetnie przygotowane do wyjazdu, pełne wyposażenie, butle gazowe napełnione, kasety toalet czyste, a chemia do nich na wyposażeniu, mechanicznie bez zarzutu. Polecam tego gościa, bo dba o swoje kampery, dzięki czemu wyjazd nimi jest czystą przyjemnością! Zasłużone 5 na 5 gwiazdek.
Mariusz Kruk
Mariusz Kruk
2023-05-04
Miło, kompetentnie, czysto, pełne wsparcie, porządny kamper.
Piotr Piech
Piotr Piech
2022-10-20
Ze swojej strony polecam! Rodzinna i UCZCIWA firma a takich jest coraz mniej! Wynajęliśmy autko na 6 dni. Kamperek czysty, po serwisie i w stanie idealnym. Wyposażenie dodatkowe jak dla nas było ok, dostaliśmy wszystko to na czym nam zależało. Właściciel konkretny ale i elastyczny. Można ponegocjować! Na pewno wrócimy na wiosnę!
Tomasz Urbankowski
Tomasz Urbankowski
2022-08-05
To miejsce warto polecać. Elastyczna oferta, wzorowy sprzęt i pomoc w każdej chwili. Polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.
Marek Żwawy
Marek Żwawy
2022-06-08
Wieś Cisie
Marcin Żuławnik
Marcin Żuławnik
2022-05-20
Super
marisha kuzminichna
marisha kuzminichna
2022-01-14
Автодомик очень классный.все продуманно с умом. Из минусов нет прямого подключения электричества Хозяин очень приятный, интеллигентный и порядочный человек

REZERWUJ

Twoja przygoda zaczyna się dzisiaj!