Hiszpania Kamperem

„Campery w Hiszpanii” to nowoczesny sposób na podróżowanie samochodem kempingowym, dzięki któremu doświadczasz wszystkiego co najprzyjemniejsze w caravaningu. Campery w Hiszpanii

 

Hiszpania Kamperem. Idea zrodziła się z własnych marzeń i doświadczeń oraz z chęci zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii kamperem w okresie przyjemnych temperatur.

 

Pomysł ten polega na wykorzystaniu połączeń tanich linii lotniczych i naszych kamperów w celu zredukowania do minimum kosztów i czasu urlopowego potrzebnego do zwiedzenia Hiszpanii i Portugalii. Z liniami Norwegian lub Ryanair można polecieć do Malagi za kwotę około 300 złotych od osoby w jedną stronę. Lot z Warszawy do Malagi trwa 3 i pół godziny. Dzięki takiemu rozwiązaniu po wylądowaniu w Hiszpanii od razu zaczynacie zwiedzać ten piękny kraj.

Hiszpania Kamperem

W Maladze odbieramy Was z lotniska, przeprowadzamy szkolenie z obsługi wybranego przez Was wcześniej kampera i niezmęczeni kilku dniową podróżą rozpoczynacie urlop w słonecznej i ciepłej Hiszpanii. Hiszpania Kamperem. Samochód, którym będziecie podróżować wyposażony jest w akcesoria kuchenne ( talerze, sztućce, garnki, szklanki itp.), pościel dla wszystkich uczestników podróży, stół i krzesełka turystyczne oraz rzeczy niezbędne do obsługi kampera a także atlas Europy z wykazem dostępnych kempingów. W cenie oferujemy również foteliki samochodowe dla najmłodszych podróżników. Na specjalne życzenie wyposażymy kampera również w rowery. Na wyjazd wystarczy zabrać ze sobą jedynie rzeczy osobiste takie jak ubrania, ręczniki i kosmetyki – wszystko inne znajduje się w kamperze. Po zakończeniu wakacji wypoczęci i zrelaksowani przyjeżdżacie z powrotem na lotnisko w Maladze gdzie obieramy od Was kampera a Wy samolotem wracacie do domu.

Normalnie taka podróż wiąże się z koniecznością pokonania około 7000 km tylko po to aby dojechać i wrócić na południe Hiszpanii. Czas potrzebny na pokonanie takiego dystansu to minimum 7 dni ( 3,5 doby w jedną stronę ) i koszt rzędu 8000 złotych na paliwo i opłaty drogowe ( paliwo 2500 złotych i opłaty drogowe 1500 złotych w jedną stronę). Jeśli dodamy do tego jeszcze koszt wynajmu kampera na czas przejazdu tam i z powrotem to nasz wyjazd będzie droższy o kolejne 2500 – 4500 złotych w zależności od sezonu. Korzyści związane z podróżowaniem po Hiszpanii z wykorzystaniem naszego pomysłu to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Przykładowo za 10cio dniowy pobyt z przelotem w dwie strony dla 4 osób zapłacicie Państwo około 7 tysięcy złotych. To o 1000 zł mniej niż sam koszt przejazdu kamperem w obie strony.

Niektórzy powiedzą, że przecież ideą caravaningu jest podróżowanie więc po co latać samolotem. Zgadzamy się z tym, lecz nie zawsze musimy spędzać tydzień na autostradzie ponosząc związane z tym koszty, aby w drugim tygodniu coś zwiedzić lub poleżeć na plaży. Nasza oferta pozwala w przystępnej cenie zrealizować pobyt camperem w Hiszpanii, np. ferie zimowe, świąteczne czy nawet długi weekend.

Nasze kampery są nowe lub prawie nowe, bogato wyposażone, zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Wybranie naszej oferty to wygoda i bezpieczeństwo. Obsługa w języku polskim podczas zawierania umowy i ma miejscu w Hiszpanii podczas szkolenia. Polskie przelewy bez dodatkowych opłat i prowizji za przewalutowanie, polska faktura, którą można wrzucić w koszty firmy odliczając Vat i podatek dochodowy oraz polski system prawny.